Giętarka do rur 12mm 15mm 22mm Kennedy KEN5886200K KEN-588-6200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
144,86 €
Cena regularna:
117,77 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Giętarka do rur 12mm 15mm 22mm Kennedy KEN5886200K KEN-588-6200K
Specyfikacja giętarki Kennedy:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140003545 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Wymiary opakowania | 750x150x130mm |
| Waga całkowita opak. | 4,8kg |
| Rozmiary prowadnic (rur) | 12, 15 i 22mm |
| Kod UNSPSC | 27112501 |
| Waga netto | 4,1kg |
Giętarka w kolorze czerwonym, charakterystycznym dla marki Kennedy - profesjonalnych narzędzi dla przemysłu. Jeżeli cenisz sobie jakość i renomę za niewygórowaną cenę to jest to wybór dla Ciebie.
Ta wielofunkcyjna giętarka do rur umożliwia precyzyjne gięcie rur stalowych i miedzianych pod kątem do 180°. Zaprojektowane do gięcia rur bez zniekształceń, wzorniki i prowadnice produktu akceptują rury o średnicy zewnętrznej 12, 15 i 22 mm. Produkt najczęściej stosowany w branży wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, chłodniczej i klimatyzacyjnej.
Cechy i zalety
- Nadaje się do gięcia rur miedzianych i stalowych, zapewniając wszechstronność zastosowań
- Wykonane z aluminium, co zapewnia solidny produkt
- Stalowy uchwyt umożliwia skuteczne wywieranie nacisku w celu poprawy dźwigni
- System dźwigni umożliwia zginanie rur przy minimalnym wysiłku użytkownika
Typowe aplikacje
- Produkcja
- Motoryzacja
- Inżynieria
- Serwis
- Hydraulika