Giętarka do rur 4,75-10mm micro Kennedy KEN5886300K KEN-588-6300K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
56,70 €
Cena regularna:
46,10 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Giętarka do rur 4,75-10mm micro Kennedy KEN5886300K KEN-588-6300K
Kennedy KEN-588-6300K
Giętarka do rur MICRO 4.75-10mm
KEN-588-6300K
Opis produktu
Wykonana z ciągliwej stali z nitowanymi częściami ze stali węglowej. Nasadki z PVC. Prowadnice ze stali węglowej. Szybko wymienne aluminiowe szablony. Do rurek miedzianych i stalowych.Średnica rurek: 3/16” - 4.75mm, 1/4” - 6mm, 5/16” - 8mm, 3/8” - 10mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bending Capacity | 4.75 - 10 mm |
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140005556 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5886300K |
| UNSPSC Code | 27112501 |
| Waga elementu | 565 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | |
| Model, kod produktu | |
| Tube Capacity | 10 4.75 6 8mm |
| Type | Pipe Bender |
| Handle Material | PVC grip |
| Special Features | |
| Compatible Pipe Material | Copper Stal |
| Maximum Bend Angle | ° degree |
| Bending Method | |
| Spring Type | |
| End Type | |
| Former Material | Aluminium |
| Guide Material | Stal |
| Spring Material |
KEN5886300K
GIETARKA DO RUR MICRO 4.75-10mm Kennedy
KEN-588-6300K
SM.CK016,135,6ZLNE
Narzędzia Cromwell