Giętka piła ręczna Kennedy KEN5975520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$37.88
Cena regularna:
$30.80
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Giętka piła ręczna Kennedy KEN5975520K
Kennedy KEN-597-5520K
Giętka piła ręczna
KEN-597-5520K
Opis produktu
Przeznaczone do lekkich precyzyjnych cięć. Piła może być używana w miejscach o utrudnionym dostępie lub wokół przeszkody. Ostrze wykonane z elastycznego stopu metalu. Uchwyt z solidnie wyszlifowanego drewna palisandrycznego z blaszanym okuciem. 20tpi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 155mm |
| Długość ostrza | 6" calowe |
| Materiał ostrza | Alloy Steel |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144408 |
| Kod eCl@ss | 21042201 |
| Handle Material | Rosewood |
| Saw Type | Flexi Flush Saw |
| Nr produktu | KEN-597-5520K |
| Liczba zębów na cal | 20 TPI zwojów na cal |
| Kod UNSPSC | 27111508 |
KEN5975520K
GIETKA PILA ręczna Kennedy
KEN-597-5520K
SM.CK016,69,3ZLNE
Narzędzia Cromwell