Głowica frezarska 100mm TRI-SQ Indexa IND1393440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$302.54
Cena regularna:
$245.97
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 100mm TRI-SQ Indexa IND1393440K
Indexa IND-139-3440K
IND1393440K
Głowica frezarska 100mm TRI-SQ Indexa IND1393440K
IND-139-3440K
SM.CK016,991,5ZLNE
Głowice o dodatniej geometrii, nierównomiernym podziale i spokojnym biegu. Bezproblemowe odprowadzanie wiórów. Płytki ustawione są dokładnie pod kątem 90°.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 40 mm |
| Producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Edge Angle | 90 ° |
| Depth of Cut | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140082755 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Kształt płytki | Triangle |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Typ płytki | TPKN |
| Maximum Cutting Diameter | 100 mm |
| Zastosowanie, frezowanie | Shouldering |
| Minimalna średnica skrawania | 100 mm |
| Liczba płytek | 6 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Waga całkowita | 1.74 |
| Seria | Tri Sq |
| Supplier Part No. | 1393440K |
| Materiał uchwytu | Stal |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 50mm |
| Hub Diameter | mm |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Liczba płytek | 6 |
| Numer produktu | 13090100 |
| Seria | |
| Typ płytki | TPKN |
| Maximum Cutting Diameter | 100mm |
| ISO Designation | |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kształt płytki | Triangle |
| Zastosowanie, frezowanie | Shouldering |
| Depth of Cut | 10mm |
| Cutting Edge Angle | 90 ° stopni |
| Arbor Hole Diameter | 40mm |
| Materiał uchwytu | Stal |