Głowica frezarska 100mm XP-45C Indexa IND1397440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 155,10 zł
Cena regularna:
939,11 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 100mm XP-45C Indexa IND1397440K
Indexa IND-139-7440K
IND1397440K
KC-016,1148ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 32 mm |
| Marka, producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 45° stopni |
| Depth of Cut | 6 mm |
| EAN13 | 5036140082847 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-on |
| Insert Shape | Square |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | SEHT; SEHW |
| ISO Designation | |
| Maximum Cutting Diameter | 100 mm |
| Zastosowanie dla frezowania | Facing |
| Minimalna średnica skrawania | 112 mm |
| Liczba płytek | 6 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Waga całkowita | 2.19 |
| Seria | XP-45C |
| Oznaczenie | IND-139-7440K |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-45C |
| UNSPSC | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 50mm |
| Hub Diameter | |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Liczba płytek | 6 |
| Numer produktu | 849.1PIZ/C |
| Seria | |
| Typ płytki | SEHT SEHW |
| Maximum Cutting Diameter | 100mm |
| ISO Designation | XP-45C |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-on |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Zawarte płytki | None |
| Insert Shape | Square |
| Zastosowanie dla frezowania | Facing |
| Depth of Cut | 6mm |
| Cutting Edge Angle | 45° stopni |
| Arbor Hole Diameter | 32mm |