Głowica frezarska 125mm XP-45C Face Hog Indexa IND1397660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
330,38 €
Cena regularna:
268,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 125mm XP-45C Face Hog Indexa IND1397660K
Indexa IND-139-7660K
IND1397660K
Głowica frezarska 125mm XP-45C FACE-HOG INDEXA IND1397660K
IND-139-7660K
KC-016,1277ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 40 mm |
| Marka, producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 45° stopni |
| Depth of Cut | 6 mm |
| EAN13 | 5036140082939 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Inclined Screw Clamping |
| Insert Shape | Square |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Typ płytki | SEKN; SEKR |
| ISO Designation | |
| Maximum Cutting Diameter | 125 mm |
| Zastosowanie dla frezowania | Facing |
| Minimalna średnica skrawania | 138 mm |
| Liczba płytek | 5 |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Waga całkowita | 3.3 |
| Seria | XP-45C |
| Oznaczenie | IND-139-7660K |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-45C |
| UNSPSC | 23242106 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 63mm |
| Hub Diameter | |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Liczba płytek | 5 |
| Numer produktu | 847S.125PIZ/C |
| Seria | |
| Typ płytki | SEKN SEKR |
| Maximum Cutting Diameter | 125mm |
| ISO Designation | XP-45C |
| Rodzaj chwytu płytki | Inclined Screw Clamping |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Zawarte płytki | None |
| Insert Shape | Square |
| Zastosowanie dla frezowania | Facing |
| Depth of Cut | 6mm |
| Cutting Edge Angle | 45° stopni |
| Arbor Hole Diameter | 40mm |