Głowica frezarska 160mm XP-45C Face Hog Indexa IND1397680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$502.11
Cena regularna:
$408.22
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 160mm XP-45C Face Hog Indexa IND1397680K
Indexa IND-139-7680K
IND1397680K
KC-016,1662ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 40 mm |
| Marka, producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 45° stopni |
| Depth of Cut | 6 mm |
| EAN13 | 5036140082946 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Inclined Screw Clamping |
| Insert Shape | Square |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Typ płytki | SEKN; SEKR |
| ISO Designation | |
| Maximum Cutting Diameter | 160 mm |
| Zastosowanie dla frezowania | Facing |
| Minimalna średnica skrawania | 173 mm |
| Liczba płytek | 5 |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Waga całkowita | 5.33 |
| Seria | XP-45C |
| Oznaczenie | IND-139-7680K |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-45C |
| UNSPSC | 23242106 |