Głowica frezarska 80mm XP-45C Indexa IND1397420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
428,86 €
Cena regularna:
348,67 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 80mm XP-45C Indexa IND1397420K
Indexa IND-139-7420K
IND1397420K
SM.CK016,1032ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 27 mm |
| Marka | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 45° stopni |
| Depth of Cut | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140082830 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-on |
| Insert Shape | Square |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | SEHT; SEHW |
| ISO Designation | |
| Maximum Cutting Diameter | 80 mm |
| Zastosowanie dla frezowania | Facing |
| Minimalna średnica skrawania | 92 mm |
| Liczba płytek | 6 |
| Długość całk. | 50 mm |
| Waga całkowita | 1.4 |
| Seria | XP-45C |
| Sup. Part No. | IND-139-7420K |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-45C |
| UNSPSC Code | 23242106 |