Górna obejma 300mm do ciężkiej bramy polowej Matlock MTL9498510K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Górna obejma 300mm do ciężkiej bramy polowej Matlock MTL9498510K
Matlock MTL-949-8510K
MTL9498510K
300mm HVY F/GATE HINGE TOP BAND ONLY 19mmx3" GALV. Matlock
MTL-949-8510K
SM.CK016,76,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Odpowiednia dla słupka bramy o grubości 75 mm (3”) i pasująca do trzpienia o
średnicy 19 mm. Wykończenie galwanizowane. Dostarczane oddzielnie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065208 |
| Finish | BZP |
| Długość | 300 mm |
| Supplier Part No. | 131HPP3006GV19 |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Numer produktu | 131HPP3006GV19 |
| Typ produktu | Top Band For Heavy Field Gate |
| Dostarczany z | |
| Size | 300mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Arm Length | 300mm |