Grabki ze stali nierdzewnej Rutland RTL5222400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grabki ze stali nierdzewnej Rutland RTL5222400K
Rutland RTL-522-2400K
RTL5222400K
GRABKI ZE STALI NIERDZEWNEJ Rutland
RTL-522-2400K
SM.CK016,26,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza ze stali nierdzewnej z plastikowymi rączkami.
RTL-522-2410K - Ręczny rydel: 300 x 81mm.
RTL-522-2400K - Grabki do chwastów: 270 x 76mm.
RTL-522-2420K - Łopatka do przesadzania: 300 x 65mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Rutland |
| EAN13 Barcode | 5036140158023 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 0.18 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Supplier Part No. | RTL-522-2400K |
| Typ | Weeding Fork |
| UNSPSC Code | 27112000 |
| Waga elementu | 170 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 270mm |
| Szerokość całk. | 76mm |
| Typ | Weeding Fork |
| Waga elementu | 170g |
| Handle Material | Plastic |
| Blade/Head Material | Stainless |
| Blade Finish/Coating | Polished Finish |