Grot do lutownicy butanowej 1mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169350K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grot do lutownicy butanowej 1mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169350K
Kennedy KEN-516-9350K
KEN5169350K
1mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 125BW SOLDERING IRON Kennedy
KEN-516-9350K
SM.CK016,47,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymienne końcówki/groty pasują do lutownic butanowych KENNEDY.
Typ:
Double Flat Tip...Grot dwustronnie spłaszczony
Fine Tip...Cienka końcówka
Hot Knife Tip...Grot do przecinania na gorąco
Hot Air Tip...Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Flame Tip...Końcówka płomieniowa
Single Flat Tip...Końcówka spłaszczona jednostronnie
Hot Air Blower Tip...Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Hot Air Deflector...Deflektor gorącego powietrza
Hot Knife Tip...Grot do przecinania na gorąco
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140025387 |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Do użycia z | 125BW |
| Długość | 1mm |
| Głębokość całk. | 12 |
| Długość całkowita | 140 |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Supplier Part No. | 5169350K |
| Typ | Double Flat Tip |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | |
| Długość | 1mm millimetre |
| Numer produktu | SPT-5 |
| Tip Size | 1.0 |
| Tip Type |