Grot do lutownicy butanowej 2,4mm końcówka spłaszczona jednostronnie Kennedy KEN5169340K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grot do lutownicy butanowej 2,4mm końcówka spłaszczona jednostronnie Kennedy KEN5169340K
Kennedy KEN-516-9340K
KEN5169340K
2.4mm SINGLE FLAT TIP TOSUIT 125BW SOLDERING IRON Kennedy
KEN-516-9340K
SM.CK016,47,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymienne końcówki/groty pasują do lutownic butanowych KENNEDY.
Typ:
Double Flat Tip - Grot dwustronnie spłaszczony
Fine Tip - Cienka końcówka
Hot Knife Tip - Grot do przecinania na gorąco
Hot Air Tip - Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Flame Tip - Końcówka płomieniowa
Single Flat Tip - Końcówka spłaszczona jednostronnie
Hot Air Blower Tip - Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Hot Air Deflector - Deflektor gorącego powietrza
Hot Knife Tip - Grot do przecinania na gorąco
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140025370 |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Do użycia z | 125BW |
| Długość | 2.4 mm |
| Głębokość całk. | 12 |
| Długość całkowita | 140 |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Supplier Part No. | 5169340K |
| Typ | Single Flat Tip |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | |
| Długość | 2.4mm |
| Numer produktu | TSF524 |
| Tip Size | 2.4 |
| Tip Type |