Grot do lutownicy butanowej 4,8mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
4.8mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 50BW SOLDERING IRON Kennedy KEN5169040K
Kennedy KEN-516-9040K
KEN5169040K
4.8mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 50BW SOLDERING IRON Kennedy
KEN-516-9040K
SM.CK016,25,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymienne końcówki/groty pasują do lutownic butanowych KENNEDY.
Typ:
Double Flat Tip...Grot dwustronnie spłaszczony
Fine Tip...Cienka końcówka
Hot Knife Tip...Grot do przecinania na gorąco
Hot Air Tip...Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Flame Tip...Końcówka płomieniowa
Single Flat Tip...Końcówka spłaszczona jednostronnie
Hot Air Blower Tip...Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Hot Air DeflectorąDeflektor gorącego powietrza
Hot Knife Tip...Grot do przecinania na gorąco
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140025271 |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Do użycia z | 50BW |
| Długość | 4.8 mm |
| Głębokość całk. | 5 |
| Długość całkowita | 130 |
| Waga całkowita | 0.005 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | 5169040K |
| Typ | Double Flat Tip |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | BSO50 Soldering Iron |
| Długość | 4.8mm |
| Numer produktu | TDF248 |
| Tip Size | 4.8 |
| Tip Type | Double Flat |