Grubościomierz zegarowy 0-10mm 0,01mm Oxford Precision OXD3300100K OXD-330-0100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grubościomierz zegarowy 0-10mm 0,01mm dokładny i szybki Oxford Precision OXD3300100K OXD-330-0100K
- Zakres: 0-10mm
- Skala/odczyt: 0,01mm
- Głębokość szyjki: 30mm
Specyfikacja grubościomierza zegarowego Oxford
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154209 |
| Kod eCl@ss | 21170314 |
| Głębokość rowka | 6mm |
| Wymiar opak. | 60mm |
| Nr produktu | OXD-330-0100K |
| Typ | External |
| Kod UNSPSC | 41111623 |
| Waga | 236g |