Grubościomierz zegarowy 55-75mm 0,01mm Oxford Precision OXD3300750K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grubościomierz zegarowy 55-75mm 0,01mm Oxford Precision OXD3300750K
Oxford Precision OXD-330-0750K
OXD3300750K
Grubościomierz zegarowy 55-75mm, 0.01mm Oxford OXD3300750K
OXD-330-0750K
Opis produktu
Grubościomierz używany do mierzenia średnic i tworów, rowków w miejscach trudno dostępnych, ścianek blach, rur, folii etc.Wewnętrzne dane techniczne: zakres: 55 - 75mm, skalowanie: .01mm, głębokość rowka: 8mm, długość rowka: 3mm, maksymalny zakres: 100mm.
Zewnętrzne dane techniczne: zakres: 0 - 20mm, skalowanie: 0.01mm, głębokość rowka: 6mm, długość rowka: 3mm, głębokość szyjki: 60mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154223 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Groove Depth | 8mm |
| Głębokość całk./opak. | 100mm |
| Nr produktu | OXD-330-0750K |
| Typ | Internal |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
SM.CK016,431,3ZLNE