Grzechotka 1/2" 2-kierunkowa z przegubem rękojeść stalowa Kennedy KEN5826390K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$64.99
Cena regularna:
$52.84
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Grzechotka 1/2" 2-kierunkowa z przegubem rękojeść stalowa KEN5826390K
Kennedy KEN-582-6390K
KEN5826390K Kennedy GRZECHOTKA 2-KIERUNK ZPRZEGUBEM REK STAL 1/2"
1/2" Lever Reversible Steel Handle Flexi-Joint
Fully chromed lever type. All steel handle.
The hinged joint gives additional capability in areas of restricted access.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Producent | Kennedy-Pro |
| Supplier Part No. | 5826390K |
| EAN13 Barcode | 5036140135048 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | |
| Długość całk. | 420 mm |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Chrome-Plated with a Mirror Finish |
| Drive Size | 1/2" cal |