Grzechotka 1/2" 2-kierunkowa z przegubem stalowa Kennedy KEN5826370K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
85,08 €
Cena regularna:
69,17 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/2" SQ. DR. FLEX HEAD RATCHET - STEEL HANDLE Kennedy KEN5826370K
Kennedy KEN-582-6370K
KEN5826370K
1/2" SQ. DR. FLEX HEAD RATCHET - STEEL HANDLE Kennedy
KEN-582-6370K
SM.CK016,186,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
1/2" Lever Reversible Steel Handle Flexi-Joint
Fully chromed lever type. All steel handle.
The hinged joint gives additional capability in areas of restricted access.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140233218 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Supplier Part No. | 5826370K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 420mm |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Chrome-Plated with a Mirror Finish |
| Drive Size | 1/2" cal |