Grzechotka 1/2" 2-kierunkowa z przegubem stalowa Kennedy KEN5826375K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
311,10 zł
Cena regularna:
252,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/2" SQ. DR. FLEX HEAD STUBBY RATCHET STEEL HANDLE Kennedy KEN5826375K
Kennedy KEN-582-6375K
KEN5826375K
1/2" SQ. DR. FLEX HEAD STUBBY RATCHET STEEL HANDLE Kennedy
KEN-582-6375K
SM.CK016,166,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
W pełni chromowany. Całość stalowa.precyzyjne przeguby zawiasowe posiadają dodatkowy potencjał przy pracach na ograniczonych powierzchniach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140300286 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 198 mm |
| Supplier Part No. | 5826375K |
| Typ | Stubby |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 110 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 198mm |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Fully Chrome-plated |
| Drive Size | 1/2" cal |