Grzechotka 1/2" 72 zęby gumowa Yamoto YMT5826414K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
39,48 €
Cena regularna:
32,10 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/2 SQ. DR. Q/R 72T RATCHETHANDLE - RUBBER" Yamoto YMT5826414K
YMT-582-6414K
1/2" Square Drive Ratchet Handle - Rubber
Fully chromed all steel handle with thumb lever for reversing without
having to remove the socket or accessory.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140413245 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Supplier Part No. | YMT-582-6414K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | 72 |
| Długość całkowita | 250mm |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Fully Chrome-plated |
| Drive Size | 1/2" cal |