Grzechotka 1/2" kompozytowa rękojeść calowa Yamoto YMT5827512K
dostępny
Cena regularna:
$46.87
Cena regularna:
$38.11
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka 1/2" kompozytowa rękojeść calowa Yamoto YMT5827512K
Yamoto YMT-582-7512K
YMT5827512K
1/2" SQ DR COMPOSITE RATCHET OFFSET 72 TEETH Yamoto
YMT-582-7512K
SM.CK016,87,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości klucz , dwukierunkowa grzechotka, kompozytowa rękojeść z zaworem wstecznym, przycisk do szybkiego zwolnienia i odgięta rekojeść uniemożliwia zadrapanie kciuka ręki podczas pracy. Wykonana z kompozytu, 72-zębna przekładnia zapewnia maksimum siły, oraz rdzen chromowo-wanadowy zapewnia solidnośc klucza.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140301504 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 72 |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-7512K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 435 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | 72 |
| Długość całkowita | 250mm 10" cal |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |