Grzechotka 3/8" kompozytowa rękojeść calowa Yamoto YMT5827510K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka 3/8" kompozytowa rękojeść calowa Yamoto YMT5827510K
Yamoto YMT-582-7510K
YMT5827510K
3/8" SQ DR COMPOSITE RATCHET OFFSET 72 TEETH Yamoto
YMT-582-7510K
SM.CK016,67,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości klucz, dwukierunkowa grzechotka, kompozytowa rękojeść z zaworem wstecznym, przycisk do szybkiego zwolnienia i odgięta rekojeść uniemożliwia zadrapanie kciuka ręki podczas pracy. Wykonana z kompozytu, 72-zębna przekładnia zapewnia maksimum siły, oraz rdzen chromowo-wanadowy zapewnia solidność klucza.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140233256 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 72 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-7510K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 235 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grip | Plastic |
| Materiał | |
| No. of Teeth | 72 |
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| To suit Ratchet Number | |
| Waga elementu | 235g |
| Size System | |
| Drive Size | 3/8" cal |