Grzechotka dwukierunkowa z wypychaczem 1/4" Kennedy KEN5824028K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
166,30 zł
Cena regularna:
135,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka dwukierunkowa z wypychaczem1/4" Kennedy KEN5824028K
Kennedy KEN-582-4028K
Grzechotka dwukierunkowa z WYPYCHACZEM 1/4"
KEN-582-4028K
Opis produktu
Chromowo-molibdenowe z lustrzanym wykończeniem. Z przesuwnym dwustronnym trzpieniem chwytowym do nasadek. Wymaga tylko 3% ruchu do działania.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140131842 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Nr produktu | KEN-582-4028K |
| Typ | Stubby |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5824028K
GRZECHOTKA DWUKIERUNKOWA Z WYPYCHACZEM 1/4" Kennedy
KEN-582-4028K
SM.CK016,88,8ZLNE
Narzędzia Cromwell