Grzechotka prosta ze stalową rękojeścią 1/2" Kennedy KEN5826400K KEN-582-6400K MTM
dostępny
Cena regularna:
$64.68
Cena regularna:
$52.59
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka prosta ze stalową rękojeścią 1/2" Kennedy KEN5826400K KEN-582-6400K
Kennedy KEN-582-6400K
Grzechotka prosta, rękojeść stalowa 1/2"
KEN-582-6400K
Opis produktu
prosty klucz z wypolerowanym wykończeniem. Posiada mechanizm sprężynowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140027046 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 44 |
| Długość całk./opak. | 245mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 655g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | 44 |
| Długość całkowita | 245mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | |
| Drive Size | 1/2" cal |
KEN5826400K
GRZECHOTKA PROSTA, REKOJESC STALOWA 1/2" Kennedy
KEN-582-6400K
SM.CK016,120,5ZLNE
Narzędzia Cromwell