Grzechotka standardowa ze stalową rękojeścią 3/8" Kennedy KEN5824900K
dostępny
Cena regularna:
38,05 €
Cena regularna:
30,93 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka standardowa ze stalową rękojeścią 3/8" Kennedy KEN5824900K
Kennedy KEN-582-4900K
Grzechotka Standardowa, rękojeść stalowa 3/8"
KEN-582-4900K
Opis produktu
prosty klucz z wypolerowanym wykończeniem. Posiada mechanizm sprężynowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140133280 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 42 |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 380g |
KEN5824900K
GRZECHOTKA STANDARDOWA, REKOJESC STALOWA 3/8" Kennedy
KEN-582-4900K
SM.CK016,87,1ZLNE
Narzędzia Cromwell