Gumowy stoper drzwiowy 35mm Matlock MTL9499120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gumowy stoper drzwiowy 35mm Matlock MTL9499120K
Matlock MTL-949-9120K
MTL9499120K
35mm RUBBER DOOR STOP BLACK Matlock
MTL-949-9120K
SM.CK016,10,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Mocowany przez przykręcenie do podłogi. Sprzedawany oddzielnie w pudełkach po 50 szt.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Średnica | 35 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140065635 |
| Finish | Czarny |
| Supplier Part No. | 971-PP0000BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Długość | mm |
| Numer produktu | 971-PP0000BK |
| Typ produktu | Rubber Door Stop |
| Średnica | 35mm |
| Size | 35mm |