Gwinciarka M2-M7 aparat gwintujący z nawrotem i sprzęgłem Indexa IND1448010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 647,70 zł
Cena regularna:
1 339,59 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwinciarka M2-M7 aparat gwintujący z nawrotem i sprzęgłem Indexa IND1448010K
Indexa IND-144-8010K
IND1448010K
Posiada funkcję regulacji momentu obrotowego co zapobiega przeciążeniu narzędzia i jego uszkodzeniu. Funkcja automatycznego powrotu zapewnia prawidłowe wykonanie gwintu i wycofanie gwintownika bez miany kierunku obrotów wrzeciona wiertarki lub obrabiarki.
- 2 elastyczne tulejki zaciskowe typu flex, pozwalające na zamocowanie gwintowników w zakresie M2-M7
- 2 klucze montażowe
- 2 trzpienie Morse'a pozwalające na montaż gwinciarki na wiertarce lub innej obrabiarce
- trzpień poprzeczny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica obudowy | 52mm |
| Marka | Indexa |
| Clockwise Compression | 5mm |
| Clockwise Expansion | 10mm |
| Model | JSN-7 |
| Stożki Morsa w zestawie | Mors 1 i Mors 3 (MK1 i MK3; MT1 i MT3; MC1 i MC3) |
| Zakres gwintowania | M2-M7 |
| Zalecana prędkość maksymalna | 1500 obr/min |
| Waga | 2.10 kg |
IND-144-8010K
SM.CK016,1415ZLNE