Gwintownik BSP 1/8"x28 HSS-EV do stali zwykłej proste rowki przelotowy 6H din371 din376 nakrój B pasywowany maszynowy calowy żółty pasek Swisstech SWT1850902Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik 1/8"x28 BSP HSS-EV maszynowy calowy żółty pasek Swisstech SWT1850902Y
Swisstech SWT-185-0902Y
SWT1850902Y
Gwintownik maszynowy HSS-EV 1/8"x28 BSP żółty pasek Swisstech SWT1850902Y
SWT-185-0902Y
SM.CK016,116,4ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
BSP - British Standard Pipe - do rur
DIN 5156
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208452 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Non-alloy Carbon Steel; Brass; Bronze; |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Kolor paska | Żółty |
| Średnica chwytu | 7 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 5.5 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-0902Y |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/8"x28 |
| Typ gwintu | BSP |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 90mm |
| Skok gwintu | 28 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 7mm |
| Długość części gwintowej | 20mm |
| Rozmiar gwintu | 1/8" |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 5.5mm |
| Zastosowanie w materiałach | Brass Bronze Mild Steel Non-alloy Carbon Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| Typ gwintu | BSP |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Żółty |