Gwintownik BSP 3/8"x19 HSS-EV do stali niskostopowej miękkiej nierdzewnej i mosiądzu spiralny nieprzelotowy 6H din371 din376 nakrój C pasywowany maszynowy calowy żółty pasek Swisstech SWT1850936Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik 3/8"x19 BSP HSS-EV maszynowy calowy żółty pasek Swisstech SWT1850936Y
Swisstech SWT-185-0936Y
SWT1850936Y
KC-016,198,2ZN/SM.[NM]
BSP - British Standard Pipe Jasne wykończenie - do rur
DIN5156
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140208513 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | 40° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, stal niestopowa, mosiądz, brąz |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Kolor paska | Żółty |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-0936Y |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/8"x19 |
| Standard gwintu | BSP |
| UNSPSC | 27112806 |