Gwintownik M10x1,5 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 rowki proste przelotowy nakrój B 6HX pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852030B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M10x1,5 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852030B
Swisstech SWT-185-2030B
SWT1852030B
SM.CK016,66,2ZLNE
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B
(3.5xP do 5.5xP). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208780 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 100 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8 mm |
| Sup. Part No. | SWT-185-2030B |
| Typ gwintownika | SpiralnePoint |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 22 mm |
| Rozmiar gwintu | M10x1.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |