Gwintownik M10x1,5 HSS-PM do stopów niklu azotowany pasywowany nakrój C 6H spiralny nieprzelotowy maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1856030N PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M10x1,5 HSS-PM maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1856030N
Swisstech SWT-185-6030N
SWT1856030N
Gwintownik maszynowy HSS-PM M10x1.5 pomarańczowy pasek Swisstech SWT1856030N
SWT-185-6030N
SM.CK016,113,4ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki spiralne - HSS-PM Azotowane i pasywowane
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C. Ten gwintownik ma specjalny nakrój (3 x P). Tolerancja gwintowania6H. ISO Metryczne. Spirala 40°. Głębokość gwintowania 2.5 x D.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-6030N |
| EAN13 Barcode | 5036140209473 |
| Tapping Depth | 25 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Rozmiar gwintu | M10x1.5 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Finish/Coating | Nitride; Steam Tempered |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość całk. | 100 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6HX |
| Kąt spirali | 40 ° |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Kolor paska | Orange |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys;High-temperature Alloys; Nickel; |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całk. | 100 mm |
| Skok | 1.5 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8 mm |
| Zastosowanie w materiałach | High-temperature Alloys Nickel Titanium Alloys |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Finish/Coating | Nitride Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 40 ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | 25 mm |
| Kolor paska | Orange |