Gwintownik M12x1,75 HSS-EV do stali zwykłej proste rowki przelotowy 6H din371 din376 nakrój B pasywowany maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850033Y PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M12x1,75 HSS-EV maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850033Y
Swisstech SWT-185-0033Y
SWT1850033Y
KC-016,74,4ZN/SM.[NM]
Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane
Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B. (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: 1.1 Stal tłoczona, miękka. 1.2 Stal do nawęglania, konstrukcyjna. 1.3 Stal konstrukcyjna, węglowa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140208346 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, stal niestopowa, mosiądz, brąz |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Kolor paska | Żółty |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7 |
| Oznaczenie | SWT-185-0033Y |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 24 mm |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 110mm |
| Skok | 1.75 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowanej | 24mm |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7mm |
| Zastosowanie w materiałach | Brass Bronze Mild Steel Non-alloy Carbon Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 376 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Żółty |