Gwintownik M12x1,75 HSS-EV do stopów aluminium azotowany nakrój C 6H din371 din376 spiralny przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857033G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M12x1,75 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857033G
Swisstech SWT-185-7033G
SWT1857033G
KC-016,113,3ZN/SM.[NM]
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Rowki spiralne - HSS-EV Azotowane. Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka DIN forma C (2 x P do 3 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209695 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-7033G |
| Tapping Depth | 30 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 29 mm |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |