Wiertło 22mm 500mm stożkowe HSS bardzo długie Sherwood SHR0244024F MTM
dostępny
Cena regularna:
814,90 zł
Cena regularna:
662,52 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 22mm 500mm stożkowe HSS bardzo długie Sherwood SHR0244024F SHR-024-4024F
- Średnica wiertła: 22mm
- Długość: 500mm
- Długość robocza: 400mm
- Stożek Morse'a: MK2, MT2
- Materiał: HSS
- Typ: bardzo długie
Prawo tnące ekstra długie narzędzia przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, stopach i niestopach 1000N/mm2 i również odpowiednie do wywierceń w miękkich i średnich żeliwach szarych ciągliwych, niemieckim srebrze i graficie. Kąt wierzchołkowy: BS328 PTI 1986.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 22mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Ekstra długie |
| Kod EAN13 | 5036140165809 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Black Oxide |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 400mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk./opak. | 500mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Standard, norma | BS328 : 1 1986 |
| Nr produktu | SHR-024-4024F |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT2, MK2 |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 22mm |