Gwintownik M16x2 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 rowki proste przelotowy nakrój B 6HX pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852039B PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M16x2 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852039B
Swisstech SWT-185-2039B
SWT1852039B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M16x2 niebieski pasek Swisstech SWT1852039B
SWT-185-2039BSWT1852039BOpis produktu
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B
(3.5xP do 5.5xP). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne.Specyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Swisstech Chamfer Second Klasa tolerancji 6HX Doprowadzenie chłodziwa External Standard, norma dot. wymiarów DIN 371/376 Kod EAN13 5036140208803 Kod eCl@ss 21010210 Powłoka, wykończenie Steam Tempered Kąt spirali Materiał Vanadium High Speed Steel Zastosowanie do Stainless Steel Grupa materiałowa M35 Liczba rowków 3 Długość całk./opak. 110mm Kolor paska Blue Seria Średnica chwytu 12mm Typ spirali Szerokość kwadratu, chwytu 9mm Nr produktu SWT-185-2039B Typ gwintownika; typ gwintu SpiralnePoint Kierunek gwintu Prawostronny, prawy Długość gwintu 27mm Rozmiar gwintu M16x2 Rodzaj gwintu Metric Coarse Kod UNSPSC 27112806
Opis produktu
Wykonano zgodnie z DIN 371/376Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B
(3.5xP do 5.5xP). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Standard, norma dot. wymiarów | DIN 371/376 |
| Kod EAN13 | 5036140208803 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 110mm |
| Kolor paska | Blue |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9mm |
| Nr produktu | SWT-185-2039B |
| Typ gwintownika; typ gwintu | SpiralnePoint |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 27mm |
| Rozmiar gwintu | M16x2 |
| Rodzaj gwintu | Metric Coarse |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
SM.CK016,117,9ZLNE