Gwintownik M16x2 HSS-EV do stali zwykłej proste rowki przelotowy 6H din371 din376 nakrój B pasywowany maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850039Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M16x2 HSS-EV maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850039Y
Swisstech SWT-185-0039Y
SWT1850039Y
KC-016,115,2ZN/SM.[NM]
Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane
Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B. (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: 1.1 Stal tłoczona, miękka. 1.2 Stal do nawęglania, konstrukcyjna. 1.3 Stal konstrukcyjna, węglowa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140208353 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, stal niestopowa, mosiądz, brąz |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Kolor paska | Żółty |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9 |
| Oznaczenie | SWT-185-0039Y |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 27 mm |
| Rozmiar gwintu | M16x2 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |