Gwintownik M16x2 HSS-EV do żeliwa nakrój C 6H azotowany din371 din376 spiralny nieprzelotowy maszynowy biały pasek Swisstech SWT1854039W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M16x2 HSS-EV maszynowy biały pasek Swisstech SWT1854039W
Swisstech SWT-185-4039W
SWT1854039W
KC-016,138ZN/SM.[NM]
Rowki proste - HSS-EV Azotowane
Do otworów nieprzelotowych.
Forma rowka wg DIN forma C (2 x P do 3 x P).
Tolerancja gwintowania 6HX.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209176 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Kolor paska | White |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-4039W |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | M16x2 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |