Gwintownik M16x2 HSS-PM do stopów niklu azotowany pasywowany nakrój C 6H spiralny nieprzelotowy maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1856039N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M16x2 HSS-PM maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1856039N
Swisstech SWT-185-6039N
SWT1856039N
KC-016,271,8ZN/SM.[NM]
Rowki spiralne - HSS-PM Azotowane i pasywowane
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C. Ten gwintownik ma specjalny nakrój (3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne. Spirala 40°. Głębokość gwintowania 2.5 x D.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209503 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride; Steam Tempered |
| Kąt spirali | 40° stopni |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys;High-temperature Alloys; Nickel; |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Kolor paska | Orange |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-6039N |
| Tapping Depth | 40 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 18 mm |
| Rozmiar gwintu | M16x2 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 110mm |
| Skok | 2 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość części gwintowanej | 18mm |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9mm |
| Zastosowanie w materiałach | High-temperature Alloys Nickel Titanium Alloys |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Nitride Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 40° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 376 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | 40mm |
| Kolor paska | Orange |