Gwintownik M2x0,4 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 spiralny nieprzelotowy głębokie otwory nakrój C 6H pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852503B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M2x0,4 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852503B
Swisstech SWT-185-2503B
SWT1852503B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M2x0.4 niebieski pasek Swisstech SWT1852503B
SWT-185-2503B
SM.CK016,47,3ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Rowki spiralne (BLT) - HSS-EV Pasywowane. Do głębokich otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (2 x P do 3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne. Spirala 45°
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-2503B |
| EAN13 Barcode | 5036140208810 |
| Średnica chwytu | 2.8 mm |
| Tapping Depth | 5 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.1 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Rozmiar gwintu | M2x0.4 |
| Chamfer | Plug |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Steam Tempered |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość części gwintowanej | 8 mm |
| Długość całk. | 45 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6H |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Typ spirali | High Helix |
| Kolor paska | Niebieski |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całk. | 45 mm |
| Skok | 0.4 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 2.8 mm |
| Długość części gwintowanej | 8 mm |
| Rozmiar gwintu | M2 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.1 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° degree |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 5 mm |
| Kolor paska | Niebieski |