Gwintownik M3x0,5 HSS-EV do aluminium cynku magnezu i stopów azotowany nakrój B 6HX din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856509G PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M3x0,5 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856509G
Swisstech SWT-185-6509G
SWT1856509G
KC-016,54,2ZN/SM.[NM]
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Gwintowniki ze skośną powierzchnią - HSS-EV Azotowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209527 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 3.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.7 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-6509G |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 11 mm |
| Rozmiar gwintu | M3x0.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |