Gwintownik M3x0,5 HSS-EV do stali niskostopowej miękkiej nierdzewnej i mosiądzu spiralny nieprzelotowy 6H din371 din376 nakrój C pasywowany maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850509Y PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M3x0,5 HSS-EV maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850509Y
Swisstech SWT-185-0509Y
SWT1850509Y
Gwintownik maszynowy HSS-EV M3x0.5 żółty pasek Swisstech SWT1850509Y
SWT-185-0509Y
SM.CK016,33,6ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki spiralne - HSS-EV Pasywowane
Do głębokich otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN form C (3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne. Spirala 40°. Głębokość gwintowania 2.5 x D.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: 1.1 Stal tłoczona, miękka. 1.2 Stal do nawęglania, konstrukcyjna. 1.3 Stal konstrukcyjna, węglowa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208377 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | 40 ° |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Non-alloy Carbon Steel; Brass; Bronze; |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Kolor paska | Żółty |
| Średnica chwytu | 3.5 mm |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.7 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-0509Y |
| Tapping Depth | 7.5 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 6 mm |
| Rozmiar gwintu | M3x0.5 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 56mm |
| Skok gwintu | 0.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.5mm |
| Długość części gwintowej | 6mm |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.7mm |
| Zastosowanie w materiałach | Brass Bronze Mild Steel Non-alloy Carbon Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 40 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 7.5mm |
| Kolor paska | Żółty |