Zawiasy wahadłowe 150mm sprężynowe podwójnego działania Matlock MTL9498290K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
264,50 zł
Cena regularna:
215,04 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawiasy wahadłowe 150mm sprężynowe podwójnego działania Matlock MTL9498290K
Matlock MTL-949-8290K
MTL9498290K
150mm D/ACTION SPRING HINGES SILVER + FITTINGS-PR Matlock
MTL-949-8290K
SM.CK016,149,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo mocne i trwałe zawiasy mające wszystkie cechy alternatywnych wyrobów na rynku w Zjednoczonym Królestwie, przy znacznie niższych cenach. Dostarczane wraz ze śrubami, zapasowymi trzpieniami regulacyjnymi i prętem. Wykończenie – lakierowanie srebrne. Dostarczane w parach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065055 |
| Wysokość | 150 mm |
| Supplier Part No. | 930-PP0150SV |
| Grubość | 25 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 90 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 25mm |
| Długość | 150mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 930-PP0150SV |
| Typ produktu | Double Action Spring Hinges |
| Szerokość | 90mm |
| Wykończenie, powłoka | Lacquered Silver |