Gwintownik M4x0,7 HSS-EV do aluminium cynku magnezu i stopów azotowany nakrój B 6HX din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856515G PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M4x0,7 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856515G
Swisstech SWT-185-6515G
SWT1856515G
Gwintownik maszynowy HSS-EV M4x0.7 zielony pasek Swisstech SWT1856515G
SWT-185-6515G
SM.CK016,55,4ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Gwintowniki ze skośną powierzchnią - HSS-EV Azotowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-6515G |
| EAN13 Barcode | 5036140209534 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.4 mm |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Nitride |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Długość całk. | 63 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6HX |
| Kąt spirali | |
| Typ spirali | |
| Kolor paska | Green |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całk. | 63 mm |
| Skok | 0.7 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.4 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Magnesium alloys Zinc alloys |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |