Gwintownik M4x0,7 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 rowki proste przelotowy nakrój B 6HX pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852015B PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M4x0,7 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852015B
Swisstech SWT-185-2015B
SWT1852015B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M4x0.7 niebieski pasek Swisstech SWT1852015B
SWT-185-2015B
SM.CK016,45,8ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B
(3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208742 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-2015B |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 13 mm |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 63mm |
| Skok gwintu | 0.7 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowej | 13mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Niebieski |