Gwintownik M4x0,7 HSS-PM do stopów tytanu azotowany nieprzelotowy spiralny nakrój B 6HX maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1855015P PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M4x0,7 HSS-PM maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1855015P
Swisstech SWT-185-5015P
SWT1855015P
Gwintownik maszynowy HSS-PM M4x0.7 purpurowy pasek Swisstech SWT1855015P
SWT-185-5015P
SM.CK016,106,2ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki spiralne - HSS-PM?Azotowane
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3 x P). Tolerancja gwintowania6HX. ISO Metryczne. Spirala 15°. Głębokość gwintowania 2.5 x D.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-5015P |
| EAN13 Barcode | 5036140209275 |
| Tapping Depth | 10 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.4 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Finish/Coating | Nitride |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Długość części gwintowanej | 7 mm |
| Długość całk. | 63 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6HX |
| Kąt spirali | 15 ° |
| Typ spirali | Low Helix |
| Kolor paska | Purple |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys; Nickel |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całk. | 63 mm |
| Skok | 0.7 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Długość części gwintowanej | 7 mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.4 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Nickel Titanium Alloys |
| Grupa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Finish/Coating | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 15 ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | 10 mm |
| Kolor paska | Purple |