Gwintownik M5x0,8 HSS-EV do stopów aluminium azotowany nakrój C 6H din371 din376 spiralny przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857018G PRO19 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M5x0,8 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857018G
Swisstech SWT-185-7018G
SWT1857018G
Gwintownik maszynowy HSS-EV M5x0.8 zielony pasek Swisstech SWT1857018G
SWT-185-7018G
SM.CK016,63,7ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Rowki spiralne - HSS-EV Azotowane. Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka DIN forma C (2 x P do 3 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-7018G |
| EAN13 Barcode | 5036140209657 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Nitride |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość części gwintowanej | 16 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość całk. | 70 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6HX |
| Tapping Depth | 12.5 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9 mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Kolor paska | Green |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całk. | 70 mm |
| Skok | 0.8 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość części gwintowanej | 16 mm |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° degree |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 12.5 mm |
| Kolor paska | Green |