Gwintownik M6x1 HSS-EV do aluminium cynku magnezu i stopów azotowany nakrój B 6HX din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856521G PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856521G
Swisstech SWT-185-6521G
SWT1856521G
KC-016,63,7ZN/SM.[NM]
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Gwintowniki ze skośną powierzchnią - HSS-EV Azotowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209558 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-6521G |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 19 mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok | 1 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy magnezu, stopy cynku |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |