Gwintownik M6x1 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 spiralny nieprzelotowy do krótszych otworów nakrój C 6H pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1853021B PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1853021B
Swisstech SWT-185-3021B
SWT1853021B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M6x1 niebieski pasek Swisstech SWT1853021B
SWT-185-3021BSWT1853021BOpis produktu
Rowki spiralne - (BLF) - HSS-EV Pasywowane
Do krótszych otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (3xP). Tolerancja gwintowania 6H. 'Biteless Flat' ISO Metryczne. Spirala 45°.Specyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Swisstech Chamfer Plug Klasa tolerancji 6H Doprowadzenie chłodziwa External Standard, norma dot. wymiarów DIN 371/376 Kod EAN13 5036140208933 Kod eCl@ss 21010210 Powłoka, wykończenie Steam Tempered Kąt spirali 45° stopni Materiał Vanadium High Speed Steel Zastosowanie do Stainless Steel Grupa materiałowa M35 Liczba rowków 3 Długość całk./opak. 80mm Kolor paska Blue Seria Średnica chwytu 6mm Typ spirali High Helix Szerokość kwadratu, chwytu 4.9mm Nr produktu SWT-185-3021B Tapping Depth 12mm Typ gwintownika; typ gwintu SpiralneFlute Kierunek gwintu Prawostronny, prawy Długość gwintu 11mm Rozmiar gwintu M6x1 Rodzaj gwintu Metric Coarse Kod UNSPSC 27112806
Opis produktu
Rowki spiralne - (BLF) - HSS-EV PasywowaneDo krótszych otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (3xP). Tolerancja gwintowania 6H. 'Biteless Flat' ISO Metryczne. Spirala 45°.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Chamfer | Plug |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Standard, norma dot. wymiarów | DIN 371/376 |
| Kod EAN13 | 5036140208933 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Steam Tempered |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 80mm |
| Kolor paska | Blue |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9mm |
| Nr produktu | SWT-185-3021B |
| Tapping Depth | 12mm |
| Typ gwintownika; typ gwintu | SpiralneFlute |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Rodzaj gwintu | Metric Coarse |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
SM.CK016,112,5ZLNE