Gwintownik M6x1 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 spiralny nieprzelotowy głębokie otwory nakrój C 6H pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852521B MTM-PRO
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852521B
Swisstech SWT-185-2521B
SWT1852521B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M6x1 niebieski pasek Swisstech SWT1852521B
SWT-185-2521B
SM.CK016,50,3ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Rowki spiralne (BLT) - HSS-EV Pasywowane. Do głębokich otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (2 x P do 3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne. Spirala 45°
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-2521B |
| EAN13 Barcode | 5036140208858 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Tapping Depth | 15 mm |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 mm |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Chamfer | Plug |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Długość części gwintowej | 11 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Klasa | 6H |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Typ spirali | High Helix |
| Kolor paska | Niebieski |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok gwintu | 1 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 15mm |
| Kolor paska | Niebieski |