Gwintownik M6x1 HSS-EV do stopów aluminium azotowany nakrój C 6H din371 din376 spiralny przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857021G MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857021G
Swisstech SWT-185-7021G
SWT1857021G
Gwintownik maszynowy HSS-EV M6x1 zielony pasek Swisstech SWT1857021G
SWT-185-7021G
SM.CK016,69,9ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Rowki spiralne - HSS-EV Azotowane. Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka DIN forma C (2 x P do 3 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209664 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-7021G |
| Tapping Depth | 15 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 19 mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok gwintu | 1 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 15mm |
| Kolor paska | Green |