Gwintownik M6x1 HSS-EV do żeliwa nakrój D 6HX azotowany din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy biały pasek Swisstech SWT1853521W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-EV maszynowy biały pasek Swisstech SWT1853521W
Swisstech SWT-185-3521W
SWT1853521W
Gwintownik maszynowy HSS-EV M6x1 biały pasek Swisstech SWT1853521W
SWT-185-3521W
SM.CK016,95,3ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Rowki proste - HSS-EV Azotowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma D
3.5 x P do 5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209022 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Kolor paska | White |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-3521W |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 17 mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok gwintu | 1 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 17mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | White |